Zespół Szkół Nr 11

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Dzień Laureata w klasach młodszych

Dzień Laureata w klasach młodszych

Drukuj

Dzień Laureata klas młodszychDnia 12 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole Dzień Laureata klas młodszych. W tym roku szkolnym motywem przewodnim uroczystości był owoc mandarynki.

W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej zgromadzili się laureaci konkursów międzynarodowych, ogólnopolskich, międzyszkolnych, szkolnych i międzyświetlicowych ich rodzice oraz dyrekcja i nauczyciele.

Laureaci konkursów otrzymali z rąk Pań Dyrektor dyplomy, wieńce laurowe oraz statuetki. W programie artystycznym zaprezentowały się dzieci z klasy 3c, które zwyciężyły w XII Międzyszkolnym Konkursie muzyczno – plastycznym „Ludowe Inspiracje”, a także dzieci z klasy 1b, które zajęły 2 miejsce w I Międzyszkolnym konkursie tańca "Roztańczony Wrocław".

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów p przyszłym roku szkolnym. Uśmiech

 


Certyfikaty

Szkoła Odkrywców Talentów Szkoła dbająca o bezpieczeństwo Szkoła bez przemocy
Szkoła z klasą
Szkoła promująca zdrowie WF z klasą