Zespół Szkół Nr 11

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Zakończenie roku szkolnego w klasach młodszych

Zakończenie roku szkolnego w klasach młodszych

Drukuj

Zakończenie roku szkolnego klas młodszychDnia 23.06.2017r. uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Klasy 2b i 2c oraz dzieci ze świetlicy wraz ze swoimi paniami podziękowały wszystkim za całoroczną pracę.

Przedstawiły nam swoje wakacyjne plany, śpiewając wiele wesołych piosenek, deklamując wiersze i tańcząc. Wspólnie z rodzicami wszyscy śpiewaliśmy piosenki pt. „Stokrotka” i „Lato, lato”. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy uczniom za ich sukcesy w nauce i wzorowe zachowanie. Miły nastrój dopełniła piękna dekoracja.

Wyruszymy w góry, nad morze i jeziora, ale pamiętajmy, by te wakacje były bezpieczne.

Dorota Malinowska

 


Certyfikaty

Szkoła Odkrywców Talentów Szkoła dbająca o bezpieczeństwo Szkoła bez przemocy
Szkoła z klasą
Szkoła promująca zdrowie WF z klasą