Start Aktualności Podsumowanie tegorocznej zbiórki makulatury

Podsumowanie tegorocznej zbiórki makulatury

Od trzech lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie "Zbieramy makulaturę - oszczędzamy lasy".

Przypominamy, że za odebraną przez firmę Stena Recycling makulaturę szkoła otrzymuje pieniądze. Dodatkowo, na zakończenie konkursu, można zdobyć nagrody w kategorii "Najlepszy uczeń" i "Najlepsza szkoła", które są przyznawane przez organizatorów.

W tym roku szkolnym uczniem, który przyniósł najwięcej makulatury był Leon Wieczorek z klasy 4b (2050 kg) i zajął on pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy uczeń". Natomiast nasza Szkoła Podstawowa zajęła 3 miejsce w kategorii "Najlepsza szkoła".

Dzięki temu, że tak wielu naszych uczniów od 3 lat bierze udział w zbiórce makulatury, szkoła zdobyła fundusze, które pozwoliły na zakup m. in.:

• samozamykaczy do drzwi toalet;
  • tkanin na stroje dla uczniów reprezentujących szkołę w konkursach międzyszkolnych i imprezach miejskich;
  • farby do pomalowania korytarzy;
  • wody dla uczniów na festyn z okazji Dnia Patrona;
  • sprzętu nagłaśniającego;
  • nagród dla najaktywniejszych uczestników konkursu w naszej szkole.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, którzy uczestniczyli w zbiórce.

Podsumowanie zbiórki - -tabela [PDF]

Koordynatorzy na terenie szkoły:
K. Przybyszewska, A, Stelmach