Zespół Szkół Nr 11

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Aktualności Nasi uczniowie na "Waligóriadzie" 2017

Nasi uczniowie na "Waligóriadzie" 2017

Drukuj

Waligóriada25 czerwca 2017 roku w Parku Południowym odbyła się" Waligóriada",czyli koncert plenerowy poświęcony twórczości Andrzeja Waligórskiego, Jana Kaczmarka a także pozostałych autorów Studia 202.

 

Wśród znakomitych artystów bawiących publiczność znaleźli się członkowie kabaretu "Elita", Aga Damrych, Marta Dzwonkowska, Aleksander Grotowski, Jerzy Filar i inni.

Wystąpić z artystami na scenie mieli zaszczyt uczniowie naszej szkoły. Jako pierwsi zaprezentowali się w tańcu uczniowie klas: 1b i 2d Szkoły Podstawowej nr 43. Swoje talenty recytatorskie i własne interpretacje utworów Andrzeja Waligórskiego przedstawili uczniowie kl.IIa Gimnazjum nr 50: Piotr Glinicki i Jakub Merta.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały panie: Ewa Orlińska i Katarzyna Przybyszewska. Wśród widzów znaleźli się rodzice utalentowanych uczniów. Wszyscy bawili się znakomicie.

Z radością czekamy na Waligóriadę 2018!!!

 


Certyfikaty

Szkoła Odkrywców Talentów Szkoła dbająca o bezpieczeństwo Szkoła bez przemocy
Szkoła z klasą
Szkoła promująca zdrowie WF z klasą