Zespół Szkół Nr 11

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start

Jesteśmy Szkołą Odkrywców Talentów!!!

Drukuj

Szkoła Odkrywców TalentówZ prawdziwą przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi i Gimnazjum Integracyjne nr 50 dołączyły do grona szkół, które otrzymały zaszczytny tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”.

Tytuł ten przyznawany jest szkołom, które w szczególny sposób odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia dzieci i młodzieży. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Wspieramy naszych uczniów, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami, realizować swoje pasje i ambicje.

Aby uzyskać tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów" należało zarejestrować szkołę na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji i udokumentować, że nauczyciele od lat odkrywają i rozwijają zainteresowania i talenty dzieci oraz młodzieży w co najmniej 3 dziedzinach, a ich podopieczni osiągają dzięki temu znaczące sukcesy. Opisaliśmy pracę nauczycieli i nasze osiągnięcia w pięciu rodzajach aktywności. Jest ich oczywiście znacznie więcej, ale ograniczona liczba znaków nie pozwoliła na prezentację wszystkich Uśmiech. Tym samym znaleźliśmy się na ogólnopolskiej MAPIE Szkół Odkrywców Talentów wraz z innymi 26 wrocławskimi szkołami.

Na stronie internetowej pod tym linkiem można zapoznać się z naszą ofertą dla uczniów i ich sukcesami (na mapie klikamy w województwo dolnośląskie, powiat m. Wrocław i szkołę, a dokładny opis jest w zakładce – „pokaż szczegóły”).

Znakiem rozpoznawczym wszystkich wyróżnionych szkół są pamiątkowe tablice umiejscowione w holu szkoły oraz certyfikaty:

Certyfikat SP 43 - plik PDF

Certyfikat GIM - plik PDF

 


Certyfikaty

Szkoła Odkrywców Talentów Szkoła dbająca o bezpieczeństwo Szkoła bez przemocy
Szkoła z klasą
Szkoła promująca zdrowie WF z klasą