Zespół Szkół Nr 11

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Drzwi Otwarte
Drzwi Otwarte

Warsztaty upcyklingowe

Drukuj

Warsztaty upcyclingoweW kwietniu odbyły się warsztaty z upcyklingu, które zakończyły cykl spotkań uczniów naszej szkoły oraz  wychowanków z zaprzyjaźnionych przedszkoli w ramach "Drzwi Otwartych".

Więcej…
 

"Wrocławskie inspiracje"

Drukuj

Wrocłąwskie inspiracje"Wrocławskie inspiracje", to kolejne warsztaty, które odbyły się w naszej szkole, 29 marca, w ramach Drzwi Otwartych. Dzieci oraz rodzice mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, które prezentowały Wrocław, jako miejsce atrakcyjne dla najmłodszych oraz ich opiekunów.

Więcej…
 

Drzwi Otwarte w SP 43

Drukuj

Przypominamy, że w tym roku szkolnym przyjęliśmy nową formułę Drzwi Otwartych. Zapraszamy rodziców w każdą ostatnią środę miesiąca na bezpłatne warsztaty, dzięki którym będą mogli twórczo i aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi oraz poznać ofertę edukacyjną naszej Szkoły.

Więcej…
 

Sprawne rączki "Igła z nitką w karnawale"

Drukuj

Warsztaty Igłą i nitką„Igła z nitką w karnawale” to kolejne warsztaty, które odbyły się w naszej szkole dnia 25 stycznia 2017r.

Więcej…
 

Warsztaty origami

Drukuj

Warsztatty origamiDnia 14.12.2016r nasza szkoła była gospodarzem kolejnych warsztatów, podczas których dzieci oraz ich opiekunowie spotkali się z japońską sztuką składania papieru – ORIGAMI.

Więcej…
 

"Poznawanie świata przez zmysły..."

Drukuj

Warsztaty Integracji SensorycznejW dniu 23.11.2016 odbyły się zajęcia dla dzieci i rodziców pt. „Poznawanie świata przez zmysły” – warsztaty z elementami integracji sensorycznej.

Więcej…
 
Certyfikaty

Szkoła Odkrywców Talentów Szkoła dbająca o bezpieczeństwo Szkoła bez przemocy
Szkoła z klasą
Szkoła promująca zdrowie WF z klasą