Start Stołówka

Uwaga Rodzice.

Stołówka szkolna otrzymała wyróżnienie w konkursie „Zdrowe żywienie w przedszkolu i szkole- Dobre praktyki” w ramach projektu „Nasze marzenie –zdrowe jedzenie". Projekt przebiegał pod patronatem Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego oraz Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta. Otrzymaliśmy dyplom oraz nagrodę w postaci gry edukacyjnej dla dzieci w świetlicy.

Stołówka przygotowująca posiłki dla uczniów naszej szkoły otrzymała certyfikat : „STOŁÓWKA Z CERTYFIKATEM ZDROWEGO I RACJONALNEGO ŻYWIENIA „ . Wyróżnieniom tym patronuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Miasto Wrocław we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym i Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.”

Zapraszamy na obiady od czwartku – 7 września 2017r. Uczniowie jedzą posiłki wg harmonogramu zamieszczonego obok stołówki szkolnej. Opłata za obiady w miesiącu wrześniu 2017r. wynosi : 17 dni roboczych x 6 zł. = 102 zł

Zgodnie z pismem otrzymanym 22.08 2016r z ZOJM Wrocław, informujemy, że od 1 września 2016r, aplikacja komputerowa służąca do ewidencji opłat za żywienie w Zespole Szkół Nr 11 będzie automatycznie naliczała odsetki od nieterminowych wpłat za obiady.

Bardzo prosimy o dokonywanie terminowych wpłat do 10 dnia każdego miesiąca.

Szanowni Rodzice.

Od dnia 1 marca 2014 r. weszły w życie nowe zasady opłat za obiady szkolne (nie płacimy gotówką u intendenta szkolnego).

Nowa forma opłat obowiązuje w oparciu o porozumienie pomiędzy Zarządem Obsługi Jednostek Miejskich a Departamentem Edukacji i jest zalecana przez Wydział Kontroli Urzędu Miasta Wrocławia.

Podstawą korzystania z posiłków jest podpisanie „Umowy o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej”, a następnie dokonanie opłaty poprzez przelew na rachunek bankowy szkoły lub wpłatę na poczcie lub w Kasie Zarządu Obsługi Jednostek Miejskich (ZOJM) we Wrocławiu przy ul. Namysłowskiej 8 (wszelkie dane znajdują się w umowie).

Wpłat bez prowizji można dokonać we wszystkich oddziałach banku PKO BP, w punktach obsługi bankowej (zlokalizowanych w kasach Urzędu Miasta) oraz w kasach ZOJM.

„Umowy o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej” są dostępne na dyżurce szkolnej oraz TUTAJ

Należy wypełnić dwa egzemplarze umowy (jeden dla szkoły, jeden dla rodzica) i zostawić oba u intendenta szkolnego w celu podpisania umowy przez dyrektora szkoły.

Prosimy, aby przelewać opłatę za dany miesiąc z datą tego miesiąca.

Informujemy, że wpłat bez prowizji można dokonywać (oprócz kas ZOJM), także we wszystkich oddziałach Banku PKO BP oraz w Punktach Obsługi Bankowej tzw. POB zlokalizowanych w kasach UM (ul. G. Zapolskiej 2/4, ul. Nowy Targ 1-8, ul. Kotlarska 41, ul. Kromera 44). Wykaz placówek bankowych znajdziecie Państwo TUTAJ

Stołówka szkolna jest czynna codziennie: od 1135 do 1400

Obiady kosztują 6,00 zł

Regulamin stołówki szkolnej.

Stołówka szkolna wydaje pyszne dwudaniowe obiady, które są gotowane na miejscu.

Panie kucharki pracują stosując reguły systemu HACCP oraz GHP - dobrej praktyki higienicznej i GMP - dobrej praktyki produkcyjnej. Zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, dzieci dostają do obiadów rożne owoce, jogurty i kompoty.

Panie pracujące w naszej szkolnej stołówce uczestniczą w szkoleniach dotyczących prozdrowotnego żywienia i warsztatach kulinarnych, aby dogadzać podniebieniom małych i dużych konsumentów.

Nasza szkoła należy do sieci Szkół Promujących Zdrowie. W związku z tym od października do maja dzieci z klas 0-6 otrzymują mleko. Uczniowie z klas 1-3 dostają warzywa, soki i owoce. Udział w obu akcjach jest bezpłatny lecz wymagana jest zgoda rodziców.

Oba przedsięwzięcia są współfinansowane przez Unię Europejską.

Pracownicy bloku żywieniowego życzą wszystkim konsumentom – SMACZNEGO.

zobacz uczniowski regulamin  korzystania ze stołówki (plik PDF)