Start Świetlica Propozycje zajęć Zajęcia świetlicowe - zdjęcia

Zajęcia świetlicowe

W naszej świetlicy miło spędzamy czas na zajęciach organizowanych przez panie wychowawczynie świetlicy oraz opiekujących się nami nauczycieli.

Chętnie wychodzimy na zajęcia sportowe w sali gimnastycznej, na boisku i placu zabaw.

• zimowe zabawy na boisku

• wiosenne zabawy na placu zabaw

Zawsze pamiętamy o odrabianiu zadań domowych. W razie potrzeby można liczyć na pomoc pań lub kolegów.

Jednak po dniu pracy na zajęciach lekcyjnych najchętniej bawimy się w towarzystwie naszej wesołej gromady.

W świetlicy odbywają się warsztaty malowania na szkle. To trudna, ale ciekawa technika plastyczna

Modelowaliśmy zwierzątka z baloników. Była świetna zabawa.

Wspólnie wykonaliśmy zimowe dekoracje w salach świetlicowych. A niedawno przyleciały do nas wesołe anioły.

Bardzo lubimy warsztaty lepienia i zdobienia elementów z masy solnej. Polecamy tą zabawę na długie ,zimowe wieczory.

Zajęcia o ekologii są bardzo ciekawe- jak ratować Ziemię.

Robimy prace z materiałów wtórnych

- ośmiornice z makulatury

-wiosenne kwiaty i podwodny świat

Przygotowujemy ozdoby na Święta Wielkanocne.

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej życzy wszystkim Rodzicom i dzieciom smacznego jajka, mokrego Dyngusa oraz wesołych Świąt Wielkanocnych.